COBISS iskanje
COBISS iskanje

Zaposleni e naslovi

Mestna knjižnica Grosuplje

Urška Emeršič
ursa.emersic@gro.sik.si

Judita Kavšek
judita.kavsek@gro.sik.si

Roža Kek
roza.kek@gro.sik.si

Darija Kovačič
darija.kovacic@gro.sik.si

Petra Kremžar
petra.kremzar@gro.sik.si

Erika Kuhelj
erika.kuhelj@gro.sik.si

Rudi Podržaj
rudi.podrzaj@gro.sik.si

Andreja Selišnik
andreja.selisnik@gro.sik.si

Jelka Svenšek
jelka.svensek@gro.sik.si

Sonja Tomšič
sonja.tomsic@gro.sik.si

Tanja Zavašnik
tanja.zavasnik@gro.sik.si

Aleksandra Saša Žagar Gros
aleksandra.zagar@gro.sik.si

Krajevna knjižnica Ivančna Gorica

Janja Ambrožič,
strokovna sodelavka za pripravo kulturnih projektov
janja.ambrozic@gro.sik.si

Anita Globokar
anita.globokar@gro.sik.si

Ksenija Medved
ksenija.medved@gro.sik.si

Maruša Pušnik
marusa.erjavec@gro.sik.si

Maša Mlakar
masa.mlakar123@gmail.com

Roman Rozina
roman.rozina@gro.sik.si

Anja Thaler
anja.thaler@gro.sik.si

Petra Volkar
petra.volkar@gro.sik.si

Krajevna knjižnica Dobrepolje

Jasmina Mersel Šušteršič
jasmina.mersel@gro.sik.si