V ponedeljek, 25. maja 2026, ob 18. uri vabljeni na literarno srečanje z Ernestom Jazbinškom. Predstavil bo svojo novo knjigo Na dnu kozarca. S pisateljem se bo pogovarjala Marija Samec.
Dogodek bo potekal ob zaključku sezone bralnih klubov in je namenjen vsem ljubiteljem literature in radovednim bralcem.


