Ime Kontakt 
Emeršič Urška ursa.emersic@gro.sik.si
Globokar Anita anita.globokar@gro.sik.si
Kek Roža roza.kek@gro.sik.si
Kovačič Darija darija.kovacic@gro.sik.si
Kremžar Petra petra.kremzar@gro.sik.si
Kuhelj Erika erika.kuhelj@gro.sik.si 
Medved Ksenija ksenija.medved@gro.sik.si 
Mersel Šušteršič Jasmina jasmina.mersel@gro.sik.si 
Podržaj Rudi rudi.podrzaj@gro.sik.si 
Pušnik Maruša marusa.erjavec@gro.sik.si 
Rozina Roman roman.rozina@gro.sik.si 
Selišnik Andreja andreja.selisnik@gro.sik.si 
Tomšič Sonja sonja.tomsic@gro.sik.si 
Vocovnik Maja maja.okorn@gro.sik.si 
Volkar Petra petra.volkar@gro.sik.si
Zavašnik Tanja tanja.zavasnik@gro.sik.si 
Zupančič Milena milena.zupancic@gro.sik.si 
Žagar Gros Aleksandra Saša aleksandra.zagar@gro.sik.si
Delovni čas

Mestna knjižnica Grosuplje
Adamičeva cesta 15
1290 Grosuplje
Tel. : 01 786 00 20
Direktorica: Roža Kek
knjiznicagrs@gro.sik.si

Odprta: od ponedeljka do petka od 9. do 19. ure, v soboto od 8. do 13. ure.

V juliju in avgustu je ob sobotah zaprta.

Enota Ivančna Gorica
Cesta II. grupe odredov 17
1295 Ivančna Gorica
Tel. št. 01/ 787 81 21
Vodja enote: Ksenija Medved
sikivancna@gro.sik.si

Izposojevališča: Krka, Šentvid pri Stični, Stična, Višnja Gora

Odprta: v pon., tor., sre., pet. od 9. do 19. ure, četrtek od 9. do 14. ure, v soboto od 8. do 13. ure.

V juliju in avgustu je odprta ponedeljek, torek, petek od 13. do 19. ure, sredo in četrtek od 9. do 15. ure, ob sobotah je knjižnica zaprta.

Enota Dobrepolje
Videm 34
1312 Videm Dobrepolje
Tel. : 01/ 786 71 40
Kontakt: Jasmina Mersel Šušteršič
sikvidem@gro.sik.si

Odprta: v pon., sre. od 12.30 do 19. ure, tor., čet. od 9. do 14. ure, pet. 12.30 do 20. ure.

Iskanje in podaljševanje gradiva




Hitre povezave