Zaposleni
 Ime Kontakt 
Emeršič Urška ursa.emersic@gro.sik.si
Globokar Anita anita.globokar@gro.sik.si
Kek Roža roza.kek@gro.sik.si
Kovačič Darija darija.kovacic@gro.sik.si
Kremžar Petra petra.kremzar@gro.sik.si
Kuhelj Erika erika.kuhelj@gro.sik.si 
Medved Ksenija ksenija.medved@gro.sik.si 
Mersel Šušteršič Jasmina jasmina.mersel@gro.sik.si 
Podržaj Rudi rudi.podrzaj@gro.sik.si 
Pušnik Maruša marusa.erjavec@gro.sik.si 
Rozina Roman roman.rozina@gro.sik.si 
Selišnik Andreja andreja.selisnik@gro.sik.si 
Tomšič Sonja sonja.tomsic@gro.sik.si 
Vocovnik Maja maja.okorn@gro.sik.si 
Volkar Petra petra.volkar@gro.sik.si
Zavašnik Tanja tanja.zavasnik@gro.sik.si 
Zupančič Milena milena.zupancic@gro.sik.si 
Žagar Gros Aleksandra Saša aleksandra.zagar@gro.sik.si
Delovni čas

Mestna knjižnica Grosuplje
Adamičeva cesta 15
1290 Grosuplje
Tel. : 01 786 00 20
Direktorica: Roža Kek
knjiznicagrs@gro.sik.si

Odprta:
pon., tor., sre., pet. od 8. do 19. ure,
čet. od 11. do 19. ure,
sob. od 8. do 13. ure.

V juliju in avgustu je ob sobotah zaprta.

Enota Ivančna Gorica
Cesta II. grupe odredov 17
1295 Ivančna Gorica
Tel. št. 01/ 787 81 21
Vodja enote: Ksenija Medved
sikivancna@gro.sik.si

Izposojevališča: Krka, Šentvid pri Stični, Stična, Višnja Gora

Odprta: 
pon., tor., sre., pet. od 8. do 19. ure, 
čet. od 11. do 19. ure,
sob. od 8. do 13. ure.

V juliju in avgustu je knjižnica odprta:
pon., čet., pet. od 13. do 19. ure,
tor., sre. od 8. do 14. ure,
ob sobotah je zaprta.

Enota Dobrepolje
Videm 34
1312 Videm Dobrepolje
Tel. : 01/ 786 71 40
Kontakt: Jasmina Mersel Šušteršič
sikvidem@gro.sik.si

Odprta:
pon., sre., pet. od 12:30 do 19. ure, 
tor. od 9. do 15. ure,
čet. od 10. do 15. ure.

Iskanje in podaljševanje gradiva
        




Hitre povezave